Dzień Anioła                   

Zapraszamy wszystkie dzieci w anielskich strojach w piątek 1 października 2021 roku na wspaniałą anielską zabawę. Będą zabawy, konkursy , tańce i niespodzianki.  

Konkurs Różańcowy. Kochani Rodzice mamy miesiąc październik dlatego zapraszamy do konkursu ” Różaniec odmawiamy bo Matkę Boża bardzo kochamy” razem z Dzieckiem prosimy dowolna technika zobrazować jedna tajemnice Różańca św / na formacie A3/;podpowiedzi Tajemnic w wykonaniu Dzieci zobaczymy  podczas przedszkolnego Nabożeństwa Różańcowego w naszej Klasztornej Kaplicy dnia 19 października 2021r o godz. 16.00; obrazy oddajemy do końca października, obrazy zostaną zakodowane , wszyscy będziemy mogli na specjalnych karteczkach oddać 3 głosy na obrazy które nam się najbardziej spodobają, karteczki wrzucimy do specjalnie przygotowanej urny. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone w dniu Św Patronalnego 16 listopada 2021r. Zapraszamy do udziału.

 

 

 

Zapraszamy na przedszkolne Nabożeństwo Różańcowe we wtorek 19 października o godz  16.00 w klasztornej Kaplicy. Dzieci przygotowały inscenizowane rozważania tajemnic radosnych różańca świętego. Dzieci z grupy młodszej ” Biedroneczek” prosimy przebrać za Aniołki. Oczekujemy z radością wielką na każdego z Was.

     

 

Zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych do naszego Przedszkola w czwartek 4 listopada. Prosimy przebrać Dzieci za Świętych z informacją, którego Świętego prezentują. Będą konkursy, tańce, zabawy i niespodzianki. Bo przecież Wszyscy Święci spisywali się na … Amen !!!